Toplantı & Organızasyon

Bithynia Balo Salonu

Bithynia Balo Salonu

Otelimizin toplantı katında yer alan Bithynia Salonu, bölgedeki diğer toplantı salonları arasında en genişidir. Şık tasarımı ve geniş fuaye alanıyla kongreler, seminerler, şirket toplantıları, ürün tanıtımları, fuarlar, kokteyller, düğünler ve tüm ziyafet organizasyonları için görkemli bir mekandır.

Bithynia Salonu, 1200 m²'lik geniş bir alana sahiptir ve 800 kişiye kadar hizmet verebilme kapasitesine sahiptir. Salonun yüksekliği 5,5 metredir, bu da etkinliklere ferah bir atmosfer kazandırmaktadır. Ayrıca, 300 m²'lik yan toplantı salonumuzla birleştirildiğinde toplamda 1500 m²'lik bir alanda 1000 kişiye kadar konuk ağırlayabilmekteyiz

Salonu İncele
Nikomedia Gala Salonu

Nikomedia Gala Salonu

Otelimizin 5. katında bulunan, doğal gün ışığı alan ve büyüleyici deniz manzarasına sahip olan salonumuz, zarif tasarımıyla toplantılar, seminerler, lansmanlar, düğünler, nişanlar, kına geceleri ve diğer tüm özel ziyafet organizasyonlarınız için uygundur. Ayrıca, terasıyla da dikkat çeken bu salon, etkinliklerinize açık havada farklı bir atmosfer katmaktadır.

400 m²'lik geniş bir alana sahip olan salonumuz, 200 kişiye kadar konuk ağırlama kapasitesine sahiptir. Salonun yüksekliği ise 4 metredir, bu da etkinliklere ferah bir atmosfer kazandırmaktadır

Salonu İncele
Salon 1-2-3

Salon 1-2-3

Otelimizin toplantı katında bulunan 300 m²'lik salon, her biri 100 m²'lik alanlara sahip üç ayrı salondan oluşmaktadır. Bu salonlar, birleştirilebilen ve bölünebilen özelliklere sahiptir, böylece kurumsal etkinlikler, toplantılar ve özel organizasyonlarınız için esnek bir mekan sunar. 100, 200 ve 300 m² lik salonlarımızda 20 kişiden başlayarak 180 kişiye kadar çeşitli kapasitelerde hizmet verebilmekteyiz.

 

Salonu İncele
Salon A

Salon A

Otelimizin Lobby katında yer alan özel toplantı salonu, konforlu kullanım alanı ve mevcut donanımı ile verimli toplantılar yapmanızı sağlar. 45 m²'lik salon, 14 kişiye kadar hizmet verebilme kapasitesine sahiptir.

Salonu İncele
VIP Toplantı Salonu

VIP Toplantı Salonu

Otelimizin 5. katında yer alan VIP Salon, gün ışığı alan ve deniz manzarasına sahip özel bir mekan olarak öne çıkar. Şık tasarımıyla dikkat çeken bu salon, kurumsal toplantılara, özel yemeklere ve kutlamalara ev sahipliği yaparak, verimli ve kaliteli zaman geçirmenizi sağlar. 50 m²'lik geniş alanıyla salon, 16 kişiye kadar konuk ağırlama kapasitesine sahiptir. 

Salonu İncele