El & Alem Roof
Elalem Roof

Hakkında

Kocaeli’nin yükselen yıldızı olan Başiskele ilçesinde, yılbaşında yepyeni bir mekan hizmete giriyor. TRYP by Wyndham İzmit'in Körfez manzaralı Gala salonunda ve yeni konsepti ile yeni yılda hizmete girecek olan El&Alem Resto&Pub’da yılbaşı gecesi düzenlenecek iki özel etkinlikte, davetliler yeni yılın ilk dakikalarında çoşkuyu ve eğlenceyi doyasıyla yaşayacak.

ÖZEL ETKİNLİKLER

El&Alem Resto&Pub, dünya mutfağından muhteşem lezzetleri ve sınırsız eğlencesi eşliğinde yılbaşı gecesinde misafirlerini en özel şekilde ağırlayacak. Davetliler için çeşitli sürprizlerin hazırlandığı gecede, Türkçe ve yabancı pop şarkılar seslendirecek olan Hande Gençörnek ve Orkestrası konser verecek. Konserin ardından yeni nesil fasıl performansı ve dj performansı ile davetliler unutulmaz bir gece yaşayacak. Bitmek tükenmek bilmeyen eğlencenin yanı sıra Uluslararası sertifikalı Emre Chef’in özel yılbaşı menüsü ile davetliler, en özel yiyecekleri tatma fırsatı bulacak.

GRUPLARA ÖZEL İNDİRİMLER

Kesintisiz eğlencenin adresi olacak olan El&Alem Resto&Pub ve sıcak şarap ikramı ile körfez manzaralı Gala Salonunda yeni yıla merhaba demenin fiyatı kişi başı 359 TL olarak belirlendi. Bu özel gecede aynı zamanda gruplara özel indirimler de sağlanacak. Ayrıca Gala Salonunda programa katılan misafirler, yeni yıl eğlencesine El&Alem Resto&Pub mekanında devam edebilme imkanına sahip.

Count On Us